(ekipa CT-a, MC Ajvar, Hata (Agonize) i ja)
Meni je jako žao što nisam radio redovniji update ovog zinea, obećao sam vam Apocalypticu, ali stvarno nemam vremena kad da to napišem. Zato sam vam odlučio...
Nisam dao samo pusta obećanja na početku pisanja za naš i Vaš webzine, vrijeme je da pročitate recenziju jednog punk albuma (doduše, demo albuma, ali je PUNK demo album!).
Rapa Nui je bend koji postoji...
Evo ga, vratio sam se sa Exita, malo sa čekao da se utisci slegnu, pa da počnem pisati nešto više o bendovima koje sam imao priliku gledati i slušati tamo. Ovi tekstovi će biti...
Dobri thrash albumi su pravo blago zadnjih godina. Većina bendova koja je svirala thrash prebacuje se na nove pravce, što zbog agresivnosti (ljudi traže jači zvuk), što zbog novca, ili nečeg sličnog.
New Yorški Overkill...